Ušla jsem dost dlouhou cestu na to, abych si nechala řídit život sušenkou!!!!

Červenec 2011

Zase doma

31. července 2011 v 13:52 | pro-ana-hubni |  Deník
Tak jsem už doma. Vrátila jsem se v pátek. Hrůůůůza!!!!! Ráno jsem měla koláček a pak v autě půlku celozrné housky. Měla jsem takovou radost. Večer jsme dojeli domů...byla jsem děsně ráda, měsíc jsem rodiče neviděla. Ale pak to začalo. Večeře...bramborový salát a kuřecí řízek. Snědla jsem po dlouhé době celou porci a jak rychle!!!! Maminka upekla buchty. Oddalovala jsem to jak nejvíc to šlo. Odmítala jsem, ale pak jsem podlehla a snědla jsem čtyři buchty. Pak jsem snědla sušenku a pak celou tabulku čokolády. A pak jsem dojedla zbytek té celozrné housky. Bylo mi tak zle že jsem si musela lehnout abych se neletěla pozvracet. Už ani nevím kdy to bylo naposledy co jsem snědla tolik jídla a nešla to vyzvracet. No hrůza!!! Ale včera jsem byla na brigádě a můj jídelníče byl následovný:
Snídaně:celozrná houska, banán
Svačina:nic
Oběd:hruškový džus
Svačina:hruškový džus
Večeře:kapučíno, kousek dortu (s tím dortem jsem to ale podělala)
No a dneska uvidím jak to dopadne. Snad se zase nepřejím.

pomooooc

27. července 2011 v 22:46 | pro-ana-hubni |  Deník
Holčičky moje!!!! Jsem nechutná!!! NECHUTNÁ!!!!! Chce se mi ze sebe zvracet a to taky hned teď půjdu udělat. Je večer a moje chutě se zase vydraly na povrch. Celý den se držím a teď jsem to zase podělala!!! Snědla jsem dvě misky celozrných lupínků s ovocem a mlíkem a dvě misky medových kroužků s mlíkem. Chce se mi brečet a křičet a já nevím co všechno ještě. Jdu zvracet doufám že se mi to povede.

můj nový mail

27. července 2011 v 10:35 | pro-ana-hubni |  Deník
Založila jsem nový mail, abyste mi tam mohli psát holčičky: pro.ana.hubni@seznam.cz

Do háje se všema!!!

27. července 2011 v 10:13 | pro-ana-hubni |  Deník
Holčičky moje. Už fakt nevím co mám dělat. Ani žádnou podporu nenajdu. Všichni pořád do mě cpou jídlo. Včera večer jsem se o tom bavila i s dědou a nevlastní babičkou (jsou docela moderní, ne takoví ti typičtí prarodiče, kteří zastávají staromódní názory) a ti mi říkají to samé co ostatní: Ale vždyť ty jsi hubená, ty zhubnout nepotřebuješ, akorát si zahráváš s anorexií. To že jsem hubená mi říkají celý život, ale teď když už nemám těch 68 kilo tak říkají, že jsem byla trochu při těle a že teď mi to sluší víc a že jsem krásná. Tohle mi ale říkali i tenkrát, tak jim mám věřit že teď už to myslí opravdu vážně?! Všichni kolem mě mi lžou. Jsou to pokrytci, kteří nechtějí abych vypadala krásně, jak já si přeju. Jen vy holky víte jek mi je. Jsem moc ráda za anu a všechny holky, které jsou s ní, protože pak vím, že v tom nejsem sama. Jste pro mě moc velkou podporou holčičky moje.

modlitba anorektiček

26. července 2011 v 12:31 | pro-ana-hubni |  O ANA
Lehám si do postele jako tučné, ale spokojné děvče, neboť vím, že jsem dnes udělala všechno pro splnění mého snu. Teším se na ráno a na celý nasledující den, protože vím, že díky dnešku budu krásnější a chudší. Zítra se však budu snažit ješte o něco víc, abych si zajistila lepší následující den. Pokojně se odevzdám do Aniných rukou, neboť vím, že Ona na mě dohlédne, postará se o mě a nenechá mě znova padnout na dno. Ona jediná ví, co je pro mě nejlepší a já ji budu následovat, kamkoli bude chtít.
Nemůžu se dočkat následujícího dne, neboť každou sekundou jsem stále blíže a blíže svému cíli. Dnes jsem byla blíž než včera a zítra budu blíž než jsem byla dnes...

Nepochopím

26. července 2011 v 12:09 | pro-ana-hubni |  Deník
Dneska jsem zkusila jednu věc, kterou mi poradilo hodně lidí. Ocet. Prý spaluje tuky a má se hlavně pít před tím než sníte něco, co je vyrobeno z mouky. Ráno jsem si napustila sklenici vody a do toho nalila ocet. Ještě teď ho cítím v puse a chce se mi z něj zvracet. Opravdu se mi děsně zvedá žaludek, takže jediné k čemu by mi to mohlo být prospěšné je to, že nebudu mít takové problémy vyzvracet jídlo když ho sním moc. Jenže teď nevím jak se té hnusné chuti zbavit. Snědla jsem na snídani mléčnou rýži se skořicí (jeden ze spalovačů tuků) a pořád je mi zle. Moje otázka: Jak to s tím octem myslíte, vždyť se to nedá!

Zase zpátky

25. července 2011 v 20:04 | pro-ana-hubni |  Deník
Ahojky, mocinky se všem omlouvám, že jsem se tak dlouho neozývala, ale byla jsem v Egyptě a internet tam byl nedostupný. Tvrdili, že je zdarma ale mě se nepodařilo ani jednou se připojit. Jsem hrozně ráda že zase můžu psát. Podařilo se mi v Egyptě zhubnout na 55 kilo, ale jen díky faraonu (průjem ale pořádnej). Jenže pak jsem jela k babičce a ta do mě nacpala snad všechno co jí doma přišlo pod ruku. Takže mám zase stejně jako před tím než jsem odjela, 57 kilo. Fúúúúj!!! Takže zase můžu začít znovu. Jsem fakt zoufalá. Znovu jsem si zvykla celý den se držet a moc nejíst a v noci vyžrat celou ledničku. Proč je tak děsně těžké se ovládnout!!! No já to nějak zvládnu. Jen jsem chtěla říct že jsem zpátky a že jsem se na vás moc těšila.