Ušla jsem dost dlouhou cestu na to, abych si nechala řídit život sušenkou!!!!

Říjen 2013

Tohle je drsný :(

26. října 2013 v 17:02 | pro-ana-hubni |  O ANA
Tak takhle dopadne anorektička. Nejdřív jsem si říkala že si to ani nepustím ale nakonec jsem to udělala.
Bohužel musím říct že to se mnou nic neudělalo :( Stejně jsem pořád toho názoru že mně se tohle nikdy nestane protože já přece ještě pořád jím a nikdy nepřastanu jíst úplně. Já si z toho tedy nic nevzala ale možná že vám svitne v hlavě :) A jestli ne...nevadí...snad na to jednou nepříjde až bude příliš pozdě ;)


Přežila jsem :D

19. října 2013 v 9:25 | pro-ana-hubni |  Deník
Je důležité abych napsala jak dopadl ten včerejšek :P
Hrozně jsem se bála ale bylo to moc fajn. Bála jsem se že to bude pro mě těžké ale místo toho to bylo příjemné. Slečna byla moc milá :) Docela by mě zajímalo k jakým došla závěrům :D
Mám na vás prosbu. Ona by hrozně potřebovala další lidi se kterýma by se sešla. Kdybyste byly ochotné jí napsat tak by vám byla moc vděčná protože se k tomu moc holek nehlásí. Tady je její mail a kdyžtak se jí prosím ozvěte :) Není se vůbec čeho bát protože byla opravdu moc fajn :)
magdushka.stz@gmail.com

Bojím se a mám nervy na pochodu

17. října 2013 v 21:35 | pro-ana-hubni |  Deník
Zítra se mám sejít s jednou holkou z Brna která píše bakalářskou práci na poruchu příjmu potravy a děsně se bojím :( Vždycky mi zatím jen poslali jen nějaký dotazník tak jsem čekala že to bude to samé a tohle mě fakt vyděsilo :´( Vůbec se mi tam nechce. Je mi zle na zvracení a to hned po tom mám jet s přítelem na návštěvu k jeho rodině a pak do kina. Nejraději bych se zavřela do pokoje a byla sama a místo toho se budu muset usmívat během toho co budu zadržovat slzy jak mi bude po tom rozhovoru mizerně :´( Fakt se mi chce dneska umřít. Zítřek bude naprosto otřesný :( Držte mi palečky :*

16.10.

16. října 2013 v 19:11 | pro-ana-hubni |  Deník
Na otázku jak dlouho mi to trvalo zhubnout už odpověděla Ema protože si to dala dohromady s mým blogem. Začala jsem ho psát současně s tím kdy jsem si přiznala že trpím anorexií což bylo před 2 roky. Vlastně už tři roky :D Ale bylo to s přestávkama kvůli rodičům kterým občas docházela trpělivost a musela jsem pár kilo přibrat a pak jsem to pracně hubla znovu když mě nechali být a mysleli si že už je to dobré.

Jinak EMO...to že je ti teď špatně opravdu může být tím že jsi zvracela. Já to tak mám taky a bulimičky už si po něajké době nemusí vůbec strkat prsty do krku a zvrací automaticky. Dávej si na to pozor a raději to už nedělej, může to špatně dopadnout :( Prostě se musíš donutit aby ses nepřejedla a pak neměla důvod zvracet :)

12.10.

12. října 2013 v 9:20 | pro-ana-hubni |  Deník
Asi se brzo zblázním jestli se normálně nevyspím :( Pořád se teď v noci budím a začíná mi to lézt na mozek. Říkala jsem si že je to třeba z nervozity kvůli škole a že o víkendu se vyspím pořádně ale nic :( Do toho se mi zdál šílený sen že jsem se šla s jednou holkou vážit a vypadaly jsme úplně stejně ale ona vážila mých vysněných 50 kilo a já 73 kilo!!! Ale tlustá jsem nebyla jen ta váha :D
Jinak poslední dva dny byly fakt na nic :( Měla jsem depky takže to vedlo k tomu že jsem to šla zajíst a hned na to vyzvracet a ještě to zapít projímadlem :( Ale dneska už to bude dobrý...kouknu se na svůj seriál a hned mě to jídlo přejde ;)

8.10. 2013

8. října 2013 v 16:50 | pro-ana-hubni |  Deník
Někdo se tu oháněl názorama ať se objednáme na psychiatrii atd...tak ti teda něco řeknu ty rejpale, já už tam objednaná jsem a jestli máš problém s lidma kteří trpí ppp tak nechoď na jejich blogy :P :D

Jinak někdo další tu prosil o nějakou stránku kde najde zhubni nebo přiber v češtině tak dejte vědět kdyby něco takového bylo ;)

Co se týče zamilování si pocitu hladu tak to si asi málokdo zamiluje. Když už je ti pak z toho zle a na omdlení tak to si fakt zamilovat nemůžeš. Já to zapíjím zeleným čajem nebo kávou. Ten čaj fakt zasytí :) Nebo si taky můžeš dát lžičku cukru...to taky občas dělám když je mi zle a třesou se mi ruce :)

Jinak holky...snažte se nezvracet :( Je to fakt hnusné a zničí vás to :( Lepší je si prostě dát přes prsty a nenažrat se než to pak jít všechno hodit do záchodu :( Vím že je to těžké...taky to občas podělám :( V zhubni nebo přiber jsem viděla že si ledničku zalepili kouskem lepenky aby si uvědomovali že tam nemají vůbec do té lednice koukat :D Mohlo by to být fajn pokud by to teda ve vašem případě bylo možné. Na mě chodí chutě když nikdo není doma takže jsem přemýšlela že bych to mohla zkusit ;)

2.10.

2. října 2013 v 6:01 | pro-ana-hubni |  Deník
Tak jo holky moje...myslím že už konečně budu moct psát svoji váhu :D Ještě to není těch 52 ale skoro!!! Už mi váha ukázala 53,4 a to i přes to že jsem se včera trochu víc najedla :D Zítra už by to možná mohlo být opět 52 :D A pak hurá na svých vysněných 50 :D :D Snad se vám taky tak daří tak se pochlubte ;)
Jo jinak některá mi tu psala že se jí díky mně podařilo za týden zhubnout kilo tak moc gratuluji a jsem moc ráda že jsem ti pomohla i když nevím jak :D